Omlazení vlastní krví (Dracula Therapy)

Pomocí terapie vlastní krví (PRP) může být Vaše pleť znovu vyhlazená a pružná. Při této proceduře se používají tělu vlastní látky, proto není třeba mít obavy z alergie či vedlejších účinků.

Tato rejuvenace probíhá s vlastními krevními destičkami a pomáhá účinně regenerovat kožní buňky, jejím cílem je účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí. Kromě omlazení má další využití také v odstranění některých pigmentací, strií, zlepšení vzhledu jizev a léčbě akné.

Terapie vlastní krví se vyznačuje krátkou rekonvalescencí (1-2 dny).

Indikace

Terapie vlastní krví slouží především k:

 • Omlazení obličejové pokožky
 • Vyhlazení vrásek a jizev
 • Ošetření strií
 • Léčbě ztráty vlasů
 • Revitalizaci kůže, podkoží i kloubů
Oblasti aplikace
 • Nosoretní rýhy
 • Marionety
 • Mračivka
 • Oční okolí
 • Další oblasti na obličeje: líce, brada, spánky, obočí, rty
 • Krk
 • Ruce
Anestezie

Používáme místní anestezii – 30 až 40 minut před samotnou aplikací plazmy se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

O zákroku

Jak Dracula terapie funguje?

Jak už z názvu vyplývá, jedná se o omlazení vlastní krví a současně také zpomalení stárnutí kůže díky vysoké koncentraci krevních destiček a růstových faktorů, které se z nich uvolňují. Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Krevní plazma je tak díky svým anti-ageingovým a mimořádně prospěšným vlastnostem využívána v estetické a korektivní dermatologii jako jedna z nejbezpečnějších metod.

 

Jak probíhá ošetření?

Autoterapie vlastní krevní plazmou probíhá tak, že se nejdříve ze žíly pacienta odebere malé množství krve (8 – 20 ml) do speciálních zkumavek, které jsou následně ve speciální centrifuze za vysokých otáček odstředěny, aby se z krve získala čistá krevní plazma bohatá na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory. Tato metoda se musí provádět za sterilních podmínek. Růstové faktory podněcují kožní buňky tvořit nový kolagen a podporují kyselinu hyaluronovou. Příprava trvá asi 10–15 minut, zatímco klient má přibližně 30 minut nanesený anestetický krém. Poté je pomocí drobných mikrojehliček plazma aplikována do předem označených oblastí obličeje nebo těla.

 

Další možnosti rejuvenace obličeje

Existuje mnoho dalších metod, které vedou k omlazení vzhledu. Jedná-li se o jednotlivé vrásky, pak je lze odstranit aplikací neurotoxinu (BTX) nebo lze použít výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové. Další možností je rozsáhlejší rejuvenace pomocí ošetření Endolift® nebo neinvazivní facelifting.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena PRP terapie

cena omlazení vlastní krví
Plazmaterapie (PRP)Cena
Dle typu preparátu a množstvíod 4 700 Kč
Balíček 3 ošetřeníod 12 000 Kč
Emla (anestetický krém)300 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nejste si jisti, zda se objednat na ošetření v Elizabeth Beauty Concept?

Využijte slevu 10 % na první návštěvu.

Kód: prvni10
Získat slevu 

Nový ceník od 10.10.2022