Neinvazivní facelifting

Neoperační metoda faceliftingu představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky. Námi používaný přístroj získal prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Její podstatou je kombinované působení radiofrekvence a ultrazvuku.

Vypnutý obličej a krk tedy nemusí být spojeny s celkovou anestezií, pooperačními jizvami a dlouhou dobou hojení. Přečtěte si, co naše metoda neinvazivního facelliftingu umí a jak ošetření probíhá.

 

Indikace
  • Povolená či ochablá kůže
  • Ztráta kontur obličeje
  • Vrásky na obličeji
  • Povislý krk
  • Ztráta pevnosti kůže dekoltu či rukou
Oblasti aplikace
  • Čelo
  • Oční okolí a oční víčka
  • Kontury obličeje
  • Krk a dekolt
  • Ruce
Anestezie

Anestezie není nutná, zákrok je nebolestivý. Pacient cítí intenzivní teplo.

O zákroku

Na rozdíl od faceliftingu pomocí operace, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, působí naše neinvazivní metoda efektivně přímo na příčiny stárnutí pokožky a tím je úbytek kolagenu ve tkáních. Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo působíme na tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř oživená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. Výhoda je, že budete po takovémto faceliftingu vypadat přirozeně a pěkně a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření probíhá v komfortní poloze vleže. Na obličej se nanese ultrazvukový gel a obličejovým aplikátorem se ošetří postupně celá požadovaná plocha obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte pouze teplo.

Toto ošetření je příjemné a našimi klienty velmi oblíbené pro své výsledky. Facelifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Ošetření celé obličejové části a podbradku trvá zhruba 90 minut.

Bezprostředně po ošetření je pokožka lehce narůžovělá cca 30 minut. Po ošetření můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat na den nějaké významné události jako je třeba ples. Touto moderní a neinvazivní metodou můžeme ošetřit nejen celý obličej, ale také krk nebo dekolt. Krk i dekolt jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. Omládnout je možno také v ostatních tělesných partiích.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Alena K

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Neinvazivní facelifting

Využijte výhodných cen akčních balíčků!

Při zakoupení balíčku 4 ošetření získáváte 1 ošetření zdarma. Tedy celkem 5 ošetření.

Dolní obličej a podbradek

1 ošetření: 3 500 Kč

4+1 ošetření: 14 000 Kč

Podbradek a krk           

1 ošetření: 3 500 Kč

4+1 ošetření: 14 000 Kč

Dol.obličej,krk,podbradek

1 ošetření: 4 500 Kč

4+1 ošetření: 18 000 Kč

Krk

1 ošetření: 2 000 Kč

4+1 ošetření: 8 000 Kč

Podbradek

1 ošetření: 2 000 Kč

4+1 ošetření: 8 000 Kč

Dekolt

1 ošetření: 2 500 Kč

4+1 ošetření: 10 000 Kč

Čelo a oční okolí

1 ošetření: 2 500 Kč

4+1 ošetření: 10 000 Kč

Okolí rtů, rty (refresh)

1 ošetření: 1 500 Kč

4+1 ošetření: 6 000 Kč

Obličej, krk, dekolt

1 ošetření: 6 000 Kč

4+1 ošetření: 24 000 Kč

Domluvte si termín ošetření