Digitální analýza vlasů s trichoskopií

Digitální analýza vlasů pomocí optické mikrokamery Vám pomůže během několika minut zjistit podrobnou strukturu Vašeho vlasu a vlasové pokožky. Na základě této analýzy jsme schopni doporučit opatření ke zlepšení vlasů. Součástí vyšetření je individuální konzultace s trichologem.

Digitální analýza vlasů, trichoskopie
Indikace
  • chronické padání vlasů
  • akutní padání vlasů
  • jakákoliv ztráta vlasů a ochlupení nereagující na léčbu
Oblasti aplikace

Jedná se o vyšetření digitální kamerou, které se provádí ambulantně z pokožky vlasů.

Anestezie

Zákrok nevyžaduje anestezii, je zcela bezbolestný.

O zákroku

Toto vyšetření v Elizabeth Beauty Concept je opět unikátní v několika směrech. Na klinice Elizabeth Beauty Concept vyšetříme Váš vlas optickou digitální kamerou, která umí zachytit i drobné změny jak na vlasech tak na pokožce. Snímky jsou zvětšené 50x, což umožňuje podrobné prozkoumání struktury vlasu. Následně je proveden rozbor se statistickými výpočty, ze které tricholog vyvodí závěry o stavu Vašich vlasů a doporučí případně opatření a procedury.

Pokročilý automatizovaný algoritmus počítače umí přesně detekovat a specifikovat jednotlivé vlasy, vlasové folikuly a další důležité objekty v zorném poli. Tento proces je navíc druhotně analyzován manuálně, aby byla zajištěna maximální kvalita. Celý test je následně odeslán ještě ke zhodnocení skupinou nezávislých trichologů k druhému názoru, aby byla diagnostika co nejpřesnější.

Pomocí různých snímků jsme schopni udělat komplexní analýzu vlasů, kde součástí výstupu jsou:

  • Průměrný počet vlasů na 1cm2
  • Tloušťka vlasového stvolu
  • Vlasová distribuce
  • Prázdné vlasové folikuly – počet
  • Kumulativní vlasová tloušťka na 1cm2
  • Počet folikulárních jednotek

Statistická analýza v rámci našeho vyšetření umožní exaktní sledování efektu terapie a je významným faktorem, který pomáhá pacientovi v součinnosti terapie. Můžeme tak sledovat stav zlepšení po 3, 6 nebo 12 měsících léčby.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena vyšetření vlasů – trichoskopie

přístrojem Fotofinder

OšetřeníCena
Běžná vlasová poradna s ruční trichoskopií1 000 Kč
Digitální vyšetření v rámci konzultace vlasové poradny1 500 Kč
Tricholab (1 týden před konzultací)2 199 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nejste si jisti, zda se objednat na ošetření v Elizabeth Beauty Concept?

Využijte slevu 10 % na první návštěvu.

Kód: prvni10
Získat slevu 

Nový ceník od 10.10.2022