IncoChair

ŠETRNÁ A DISKRÉTNÍ POMOC S INKONTINENCÍ

Inkontinence – nechtěný únik moči – je problém, o kterém se často nemluví. Přitom jím trpí v České republice více než dva miliony žen i mužů. Nabízíme nyní inovativní řešení inkontinence metodou magnetoterapie, které neinvazivně, bezbolestně a bez operace vyřeší únik moči, a navíc přinese díky současnému zpevnění svalů pánevního dna novou kvalitu i do vašeho intimního života.

Indikace
  • močová inkontinence
  • stresová inkontinence
  • oslabení pánevního dna
Kontraindikace
  • těhotenství
  • přítomnosti kardiostimulátoru
  • kovové implantáty v místě ošetření
Anestezie
Není potřeba, ošetření je bezbolestné a probíhá ambulantně.

IncoChair – diskrétní a šetrná pomoc s inkontinencí

Co je to močová a stresová inkontinence

Inkontinence znamená nechtěný únik moči. Močová inkontinence je samovolný neovladatelný únik moči. Stresová inkontinence se objevuje v důsledku zvýšeného tlaku v břišní dutině, např. při kašli, smíchu, kýchání, skákání nebo zvedání těžkých břemen. Inkontinencí trpí častěji ženy, ale postihuje např. v České republice i každého čtvrtého muže nad 40 let.

Inkontinence – problém, o kterém se nemluví

Situace se za poslední roky výrazně zlepšila a inkontinence již není v Česku a Slovensku tabu. Stále se ale více než polovina osob s únikem moči nesvěří svému partnerovi, řada lidí, u kterých se únik moči objeví, nechce o potížích hovořit ani s lékařem, většinou kvůli studu a obavám z neznámého vyšetření. Některým ženám a mužům způsobuje inkontinence psychickou újmu.
U žen se inkontinenční onemocnění objevují mnohem častěji a jsou důsledkem několika známých faktorů – kromě genetického vlivu je to u žen těhotenství, porod a menopauza, kdy dochází k povolení podpůrného aparátu pánevních orgánů a ochabování pánevních tkání.


Svalstvo pánevního dna

  Povolené pánevní svaly

 

Stále mnoho žen si myslí, že problém s inkontinencí lze řešit pouze operativně v celkové anestezii s dlouhým rekonvalescenčním procesem spojeným s bolestmi. Tak tomu již dnes ale není – na klinice Elizabeth Beauty Concept používáme pro léčbu inkontinence přístroj IncoChair. Pomocí IncoChair lze mnohdy řešit inkontinenci diskrétně, bez operace a bezbolestně.

Jak funguje IncoChair při řešení inkontinence

IncoChair je nová revoluční inovativní metoda, která řeší problémy s únikem moči rychle, ambulantně a bez operace. Křesílko IncoChair působí na bázi magnetoterapie. Pomocí vysokovýkonné fokusované elektromagnetické IamT® technologie stimulujeme hluboké svaly pánevního dna, při čemž dochází k obnovení neuromuskulární kontroly.

Máme inovativní řešení pro muže i ženy:


Obr.: terapie inkontinence probíhá metodou magnetoterapie na křesílku IncoChair

IncoChair za vás za 30 minut vygeneruje tisíce svalových kontrakcí. Superelektrické impulsy generované elektromagnetickým polem s fokusem přímo na sval vyvolají nucené svalové kontrakce. Je to automatická reakce, která se rovná intenzivnímu silovému cvičení. Změny pocítíte po první terapii.

 

30 minut terapie = 22 000 leh-sedů

Jak terapie posílení pánevního dna probíhá?

Pacient při terapii sedí na křesle IncoChair v běžném oblečení, celé ošetření je bezbolestné a neinvazivní.
Způsob sezení během terapie je pro zlepšení stavu pánevního svalstva u inkontinentních pacientů extrémně důležitý. Přesné zacílení elektromagnetické energie a hloubka jejího průniku je klíčová:

 

Špatný sed při léčbě inkontinence Incochair
Špatný sed při terapii Incochair
Správný sed při léčbě inkontinence Incochair
Správný sed při terapii Incochair

 

Pro koho je pomoc s inkontinencí pomocí IncoChair vhodná?

IncoChair je skvělou volbou pro ženy i muže. Ženy trpící únikem moči po porodech či menopauze. Muži kteří hledají řešení problému s únikem moči nebo chtějí pracovat na jeho prevenci. Zpevnění svalů pánevního dna zároveň pomůže zlepšit váš intimní život.

Kontraindikace

Zákrok není vhodný pro:

  • těhotné ženy
  • osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místě ošetření

Chcete zatočit s únikem moči? Domluvte si termín a poseďte u nás na křesílku. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Cena IncoChair

Posílení svalů pánevního dna a řešení inkontinence

Novinka sleva 40%

Balíčky
BalíčekCena
Pánevní dno + pevné břicho15 000 Kč

Domluvte si termín ošetření