Laserové odstranění pigmentací

Nežádoucí pigmentace jsou častým problémem, který se objevuje ve specifických situacích. Mezi nejčastější příčíny patří chronické vystavování sluníčku, solária, hormonální změny (těhotenství, porod, hormonální léčba), ale i nasazení některých léčiv. Vyskytují se nejčastěji na obličeji, na rukou, v dekoltu, ale mohou být kdekoliv na těle. Podle příčiny, hloubky uložení a doby vzniku pigmentace, jež určí odborní, jsme schopni Vám na míru ušít léčbu odstranění pigmentace.

Indikace
  • Stařecké skvrny
  • Melasma/chloasma
  • Pihy
  • Pozánětlivé hyperpigmentace
  • Hyperpigmentace jiného původu
Oblasti aplikace

Obličej

  • kolem nosu
  • krk
  • dekolt
  • ruce

Jakákoliv jiná partie těla

Anestezie

Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii, pokud je nutná, užívá se místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

O zákroku

Jedno z elegantních řešení odstranění pigmentace je pomocí IPL. Tato metoda je oblíbená zejména pro svoji bezbolestnost a dobré výsledky. Na naší klinice je používán přístroj EXILITE III firmy BTL, který je díky svým technickým parametrům jeden z nejvýkonnějších IPL. Princip je ten, že intenzivní působení energie z přístroje v pokožce přemění světelný paprsek na teplo, které se váže pouze na melanin (barvivo kůže). Tato tepelná reakce pak vyvolá rozpad pigmentové skvrny, se kterou je pak Vaše tělo si schopno poradit a zbavit se jí.

Jak ošetření probíhá?

Po důkladné konzultaci je pleť očištěna a stanoví se kožní fototyp. Poté je přístroj nastaven na konkrétní rozsah a intenzitu ošetření a následně přejíždí terapeut hlavicí po dané oblasti. Předtím se standardně dělá testovací ošetření na malé ploše na předloktí a podle toho je stanovena právě intenzita. Pokud je zvolená intenzita v pořádku, pokračuje se s ošetřením. Kůže je celou dobu chráněna speciálním gelem a oči pak speciálními brýlemi, aby nedošlo k poškození. Pacient pociťuje drobné štípání, které není bolestivé.

Zpravidla jsou nutné 2-4 ošetření každé 4 týdny.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Odstranění pigmentací laserem

Akční ceny

Obličej

1 900 Kč

Obličej + krk

2 500 Kč

KRK

1 000 Kč

Dekolt

1 800 Kč

Obličej+krk+dekolt 

2 999 Kč

hřbety rukou

1 800 Kč

1 puls

300 Kč

Domluvte si termín ošetření