Krevní odběry

Trpíte-li nadměrným padáním vlasů nebo dokonce alopecií (plešatostí), zvýšeným výskytem lupů, Vaše vlasy jsou příliš mastné nebo naopak příliš suché, je vhodné kontaktovat odborné trichologické pracoviště, které v první řadě zanalyzuje příčiny Vašeho problému. Jedním z prvních kroků komplexního vyšetření vlasů jsou i laboratorní krevní odběry, které slouží k vyloučení základních a nejčastějších důvodů výše uvedených indikací.

Elizabeth Beauty Concept takovým specializovaným trichologickým pracovištěm je.

Krevní odběry, trichologie Praha
Indikace

Žádanku vždy vystaví lékař na základě konzultace. Nejčastěji to je z těchto důvodů:

  • chronické padání vlasů
  • akutní padání vlasů
  • jakákoliv ztráta vlasů a ochlupení nereagující na léčbu
  • alopecie jizvící
  • jiná vnitřní onemocnění vedoucí k padání vlasů
Oblasti aplikace

Odběr krve s provádí ze žíly na paži.

Anestezie

Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii.

O zákroku

K vyloučení nejběžnějších stavů vedoucí k nadměrnému padání vlasů většinou vyžadujeme alespoň základní krevní vyšetření. Tato vyšetření Vám provede náš zdravotní personál.

Na základě vstupního vyšetření ve vlasové poradně rozhodne tricholog (dermatolog), zda je nutné doplnit speciální krevní testy, provést biopsii (tkáňový vzorek), či jiné vyšetření. Alternativně můžete přinést do poradny vlastní výsledky krevních vyšetření ne starší než 3 měsíce.

Dalším krokem je obvykle komplexní vyšetření vlasů, o kterém se dočtete zde.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Krevní odběry v rámci vlasové poradny

 

500 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nejste si jisti, zda se objednat na ošetření v Elizabeth Beauty Concept?

Využijte slevu 10 % na první návštěvu.

Kód: prvni10
Získat slevu 

Nový ceník od 10.10.2022