Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je metoda vhodná k odbourání menších až středních tukových zásob v oblasti obličeje a těla. Dokáže Vás zbavit např. podbradku nebo lokálních tukových polštářků na břiše. Její výhodou je bezbolestnost a možnost okamžitého návratu do společnosti, na rozdíl od operativních metod.

 

Indikace
 • modelace těla
 • místní tukové váčky nereagující na dietu ani cvičení
 • celulitida
Oblasti aplikace
 • podbradek
 • paže
 • horní část trupu – oblast kolem podprsenky
 • boky
 • břicho
 • vnější i vnitřní stehna
 • hýždě – celulitida
 • lýtka
 • kolena
Anestezie

K zákroku se užívá místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

Případně je možná injekční infiltrační či svodná anestezie do oblasti. Nebo lze použít inhalační krátkodobou anestezii, která je šetrnější a lze po ní řídit automobil.

O zákroku

Injekční lipolýza je metoda, při které lékař aplikuje do tukové tkáně roztok na bázi fosfatidylcholinu nebo deoxycholátu, který naruší membránu tukové buňky a způsobí tím uvolnění jejího obsahu a/nebo přímo její zničení. Obsah buněk je následně odplaven lymfatickými a krevními cévami. Tím dojde k redukci tukové tkáně.

Po injekční lipolýze jsou rozštěpené buňky z těla postupně vylučovány zhruba v období čtyř týdnů, po jejichž uplynutí jsou viditelné finální výsledky ošetření. Pro výrazné zmenšení obvodu ošetřované oblasti se nejčastěji doporučuje ošetření v rozmezí 6 až 8 týdnů dvakrát až čtyřikrát zopakovat.

Kde lze aplikovat injekční lipolýzu

Klienti za námi často přichází s přáním zredukovat tukové polštářky v oblasti podbradku, ale i jinde na těle: na břiše, na bocích, v partii, které se říká madla lásky nebo třeba vnější či vnitřní stehna. Zákroku vždy předchází konzultace s lékařem, který si klienta vyslechne, prohlédne si problematickou partii a doporučí vhodný zákrok.

Pokud je třeba ošetřit rozsáhlejší oblast, může pomoci i neinvazivní laserová liposukce pomocí radiofrekvence a ultrazvuku, která nejenže Vás zbaví nahromaděných tukových zásob, ale i vypne kůži a redukuje celulitidu.

Naopak v případě, kdy je třeba jen vypnout kůži a zvednout povislé partie, může pomoci niťový lifting nebo endolift.

Trápí-li Vás tukové polštáře, domluvte si konzultaci, rádi poradíme, jaké ošetření je pro Vás vhodné.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Cena injekční lipolýzy

sleva 15%

od 3 899 Kč

2 až 4 ošetření

Domluvte si termín ošetření

Nejste si jisti, zda se objednat na ošetření v Elizabeth Beauty Concept?

Využijte slevu 10 % na první návštěvu.

Kód: prvni10
Získat slevu 

Nový ceník od 10.10.2022