Genetické vyšetření vlasů

Padání vlasů postihne v průběhu života až 80% mužů a 40% žen. Standardně při nadměrném padání vlasů navštíví nemocný lékaře, který jej vyšetří, stanoví diagnózu a terapii. Po měsících léčby se čeká na výsledek léčby a protože na trhu je nesmírné množství volně dostupných přípravků a k tomu existuje terapie na lékařský předpis, vzniká tak velké množství variant léčby, jež musí pacient podstoupit a dlouho tak čekat na efekt léčby, jenž se nemusí dostavit.

Proto existuje genetické vyšetření, které analyzuje 48 genetických variací na základě nejčastějších mutací souvisejících s vypadáváním vlasů. Výstupem testu je doporučení konkrétní léčivé látky nebo více látek na základě Vašich genetických předpokladů.

Genetické vyšetření vlasů, trichologie, trichologická poradna
Indikace
 • chronické padání vlasů

 • akutní padání vlasů

 • jakákoliv ztráta vlasů nereagující na léčbu

Oblasti aplikace

Jedná se o vyšetření, které se provádí stěrem ze sliznice úst za účelem získání DNA

Anestezie

Zákrok nevyžaduje anestezii, je zcela bezbolestný

O zákroku

Genetické vyšetření jasně a srozumitelně sdělí, která účinná látka bude mít největší efekt u konkrétního pacienta. Toto vyšetření, které vychází z Vaší vlastní genetické analýzy, je velmi vhodné u chronického padání vlasů. Výsledky jsou totiž platné celoživotně a lze se k nim kdykoliv s úspěchem vrátit. Díky tomu můžete očekávat rychlé a jasné výsledky terapie padání vlasů.

Faktory, které mohou vést k alopecii jsou:

 • dědičnost
 • zvýšená hladina testosteronu
 • hormonální změny
 • záněty
 • problémy s krevním oběhem
 • stres
 • nedostatek vitamínů a minerálů
 • jiné onemocnění v těle.

Genetické vyšetření je zpravidla součástí komplexního vyšetření vlasů. Předchází mu laboratorní krevní odběry, které potvrdí nebo vyloučí nejběžnější příčiny vedoucí k problémům s vlasy.

Trichologie a poradna

Elizabeth Beauty Concept je specializované trichologické pracoviště, které nabízí široké a individuální služby vlasové poradny.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Cena

Genetické testy

Obličej
TestCena
Nutrigen malý8 000 Kč
Nutrigen velký9 700 Kč
Trichotest4 000 Kč
Krevní odběryod 800 Kč

 

Domluvte si termín ošetření

Nejste si jisti, zda se objednat na ošetření v Elizabeth Beauty Concept?

Využijte slevu 10 % na první návštěvu.

Kód: prvni10
Získat slevu 

Nový ceník od 10.10.2022