Select Page

Léčba akné pomocí IPL

Akné trápí 90% teenagerů a 40% dospělých, proto se nejedná jen tak o nějakou drobnost, ale problém, se kterým Vám rádi pomůžeme v naší akné poradně. Léčba totiž nikdy není jenom jedna, ale je komplexní, tzn. sestává z více kroků včetně domácí péče.

Indikace
  • Zarudnutí u akné
  • Jizvičky po akné (do určité míry)
  • Nadměrná tvorba  mazu

Působením laseru dochází k omezení funkce zbytnělých mazových žlázek až do hloubky 5 mm pod povrchem kůže. Antibakteriální funkce u akné.

Oblasti aplikace
  • Obličej
  • Dekolt
  • Záda
Anestezie

Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii.

Pokud je nutná, užívá se místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

O zákroku

Jednou z možností, jak léčit akné je pomocí techniky IPL. Metoda intenzivního pulzního světla – IPL je velmi oblíbená pro svoje velice dobré výsledky. Cílem ošetření problematické pleti je omezení produkce mazu a růstu bakterií způsobujících akné, a tím i k okamžitému zklidnění. Současně Vás zbavíme nepříjemných projevů jako jsou vřídky a zarudlá ložiska. Metoda IPL je vhodná pro léčbu akné všech typů, protože je to protizánětlivá léčba. Velikým bonusem, který tato léčba akné poskytuje, je také stažení rozšířených pórů a zmírnění jizviček.

Jak probíhá léčba akné pomocí IPL?

V akné poradně je nejdříve určen typ akné a stanoven plán léčby. Po zvolení IPL ošetření se důkladně vyčistí pleť a na ní je nanesena vrstva vodivého gelu. Klient obdrží ochranné brýle na oči. Během samotného ošetření je cítit drobné štípání. Ihned po zákroku může být pokožka červená, což brzy odezní. Pro zmírnění podráždění pokožky po IPL používáme zdarma na Vaši pokožku speciální hojivé žluté světlo, které pomáhá rychlejšímu zklidnění pokožky. Procedura na celém obličeji trvá kolem 30 minut. Je možno ale ošetřit i dekolt nebo například záda, či ramena.

Celkem je 4 až 6 ošetření po 7 až 14 dnech.

Recenze zákazníků

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Cena

Léčba akné pomocí IPL

Sleva 30% na balíček (cena je uvedena po slevě)

Oblast1 ošetřeníBalíček 3 ošetřeníBalíček 6 ošetření
Malá oblast1 990 Kč5 300 Kč10 099 Kč
Velká oblast: obličej / krk / dekolt / ruce2 900 Kč8 400 Kč14 790 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022