Select Page

Laserové odstranění žilek

Červené žilky v obličeji, zvláště kolem nosu trápí nejednoho. Jejich odstranění je díky laseru snadné, ovšem platí to v časných stadiích. Je důležité těmto žilkám věnovat dostatečnou pozornost, protož mohou signalizovat časné stadium tzv. rosacey (růžovky) či kuperózy. Tyto kožní nemoci pak spadají do rukou dermatologa. Nežádoucí červené žilky se mohou objevovat jednotlivě, nebo ve formě metliček na různých částech těla.

Indikace
 • Redukce červených žilek, pavoučkových névů a pigmentových skvrn
 • Různé kožní problémy cévního původu, jako je růžovka, oheň, kuperóza, hemangiomy či nadměrné červenání
Oblasti aplikace
 • Obličej:
  • kolem nosu
  • krk
  • dekolt
  • ruce
 • Jakákoliv partie těla
 • Další použití : korekce jizev (i po akné)
Anestezie

Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii, pokud je nutná, užívá se místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

O zákroku

Průběh ošetření

IPL je zkratka pro intenzivní pulzní světlo. V našem zařízení používáme špičkový přístroj EXILITE II, který je velmi výkonný a dosahuje skvělých výsledků při odstraňování červených žilek. Na začátku čeká klientka zhodnocení stavu a rozsahu – někdy stačí ošetření jen několika pulsy například kolem nosu, jindy je třeba větší oblast. Pak se vyplatí ošetřit celý obličej.

Jak to celé funguje?

IPL vysokou dávkou světelné energie, která se ve tkáni přeměňuje na tepelnou, se přímo váže na krevní barvivo hemoglobin, a to způsobí odstranění červených žilek. Před samotným ošetřením IPL je na Vaši pleť nanesen chladivý ochranný gel a Vaše oči jsou chráněny brýlemi. Poté je nastavena intenzita, která je pro Vás snesitelná. Během samotného IPL ošetření cítíte pouze lehké štípnutí. Po ošetření může být Vaše pleť začervenalá. Pro rychlejší zklidnění pleti použijeme světlo BTL POSTLIGHT, které přispívá k rychlejší regeneraci a zklidnění pokožky.

Recenze zákazníků

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Cena

laserové odstranění žilek

Akční ceny

Oblast1 ošetřeníBalíček 3 ošetřeníBalíček 6 ošetření
Malá oblast1 990 Kč5 300 Kč10 099 Kč
Velká oblast: obličej / krk / dekolt / ruce2 900 Kč8 400 Kč14 790 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022