Seite wählen

Vlasová mezoterapie

Jedna ze starších a přesto nejúčinnějších metod na růst vlasů se nazývá vlasová mezoterapie. Hlavní princip vlasové mezoterapie je jednoduchý – injekčně ultratenkou jehlou či přístrojem s jehličkami se do kůže hlavy, respektive její střední vrstvy, vpraví přípravky obsahující funkční látky, které kůži a vlasové folikuly vyživí.

Indikace
  • chronické padání vlasů
  • akutní padání vlasů
  • jakákoliv ztráta vlasů a ochlupení nereagující na léčbu
  • alopecie (plešatost, vypadávání vlasů a ochlupení)
Oblasti aplikace
  • pokožka vlasů

  • vousatá část obličeje u mužů

  • řasy a obočí

Anestezie

Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii, ačkoliv nemusí být vnímán jako příjemný.

Pokud je znecitlivění nutné k zákroku, užívá se injekční infiltrační či svodná anestezie do oblasti. Nebo lze použít inhalační krátkodobou anestezii, která je šetrnější a lze po ní řídit automobil.

O zákroku

Přípravky, které jsou při mezoterapii aplikovány, obsahují zpravidla komplex minerálů, stopových prvků, peptidů nebo růstových faktorů či kmenových buněk. Lehké hloubkové podráždění kůže navíc stimuluje prokrvení oblasti, které podporuje další výživu a okysličení vlasových folikulů.

Po aplikaci je vlasová pokožka elastičtější, vlasy vypadají lépe, jsou pevnější, jejich lámání a vypadávání je redukováno a naopak je podpořen růst nových vlasů.

Na klinice Elizabeth Beauty Concept nabízíme více druhů vlasové mezoterapie. Kromě klasické jehličkové nebo injekční terapie je to i bezjehlová a tedy naprosto bezbolestná vlasová mezoterapie Mesoject Gun. Ošetření se opakují v určitých intervalech. Po konzultaci v poradně Vám bude vybráno to nejvhodnější ošetření za účelem znovunabytí a posílení vlasů.

Trichologie a poradna

Elizabeth Beauty Concept je specializované trichologické pracoviště, které nabízí široké a individuální služby vlasové poradny.

Recenze zákazníků

Keine Ergebnisse gefunden

Die angefragte Seite konnte nicht gefunden werden. Verfeinern Sie Ihre Suche oder verwenden Sie die Navigation oben, um den Beitrag zu finden.

Cena

Cena vlasové mezoterapie

Příp. proti padání vlasů

1 990 Kč

Plazmaterapie

2 ampule

4 700 Kč

Hair filler Dr.Cyj

4 200 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022