Seite wählen

Neinvazivní facelifting

Vypnutý obličej a krk nemusí být spojeny s operací, celkovou anestezií, pooperačními jizvami a dlouhou dobou hojení. Neoperační metoda faceliftingu, lifting bez skalpelu, představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky. Námi používaný přístroj získal prestižní americké ocenění na summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas pro své skvělé výsledky. Její podstatou je kombinované působení radiofrekvence a ultrazvuku.

Přečtěte si, co naše metoda neinvazivního liftingu umí a jak ošetření probíhá.

 

Indikace
  • Povolená či ochablá kůže
  • Ztráta kontur obličeje
  • Vrásky na obličeji
  • Povislý krk
  • Ztráta pevnosti kůže dekoltu či rukou
Co neinvazivní facelift vylepší
  • Čelo
  • Oční okolí a oční víčka
  • Kontury obličeje
  • Krk a dekolt
  • Ruce
Anestezie

Anestezie není nutná, zákrok je nebolestivý. Pacient cítí intenzivní teplo.

Neinvazivní facelift

Na rozdíl od faceliftingu pomocí operace, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, působí neinvazivní lifting efektivně přímo na příčiny stárnutí pokožky – na úbytek kolagenu ve tkáních. Podstatou metody je radiofrekvence obličeje spojená s ultrazvukem. Společným působením ultrazvuku a radiofrekvence, které během ošetření pronikají do vrstev pokožky epidermis a dermis, tak přímo ovlivňujeme tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř oživená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. Výhoda je, že budete po takovémto faceliftingu vypadat přirozeně a pěkně a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

Podle toho, zda vás trápí povislé partie v celém obličeji nebo jen povislá víčka, aplikujeme radiofrekvenční facelifting nebo neinvazivní blefaroplastiku.

Jak neinvazivní lifting probíhá?

Radiofrekvenční lifting probíhá v komfortní poloze vleže. Na obličej se nanese ultrazvukový gel a obličejovým aplikátorem se ošetří postupně celá požadovaná plocha obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte pouze teplo.

Neinvazivní lifting obličeje je příjemný a našimi klienty velmi oblíbený pro své výsledky. Nechirurgický lifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Ošetření celé obličejové části a podbradku trvá zhruba 90 minut.

Bezprostředně po ošetření je pokožka cca 30 minut lehce narůžovělá. Po ošetření můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat kolem nějaké významné události jako je třeba ples. Touto moderní a neinvazivní metodou můžeme ošetřit nejen celý obličej, ale také krk nebo dekolt. Krk i dekolt jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. Omládnout je možno také v ostatních tělesných partiích.

Další možnosti rejuvenace obličeje

Existuje mnoho dalších metod, které vedou k omlazení vzhledu. Jedná-li se o jednotlivé vrásky, pak je lze odstranit aplikací neurotoxinu (BTX) nebo lze použít výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové či omlazení vlastní krví

Neinvazivní lifting obličeje cena

Cena neinvazivního faceliftingu pomocí radiofrekvence a ultrazvuku záleží na rozsahu a počtu ošetřených oblastí, dále i na počtu opakování. Během společné konzultace Vám doporučíme ideální postup a dozvíte se cenu ošetření.

Recenze zákazníků

Keine Ergebnisse gefunden

Die angefragte Seite konnte nicht gefunden werden. Verfeinern Sie Ihre Suche oder verwenden Sie die Navigation oben, um den Beitrag zu finden.

Cena

Neinvazivní facelifting

Využijte výhodných cen akčních balíčků!

Při zakoupení balíčku 4 ošetření získáváte 1 ošetření zdarma. Tedy celkem 5 ošetření.

Dolní obličej a podbradek

1 ošetření: 3 500 Kč

4+1 ošetření: 14 000 Kč

Podbradek a krk

1 ošetření: 3 500 Kč

4+1 ošetření: 14 000 Kč

Dol.obličej,krk,podbradek

1 ošetření: 4 500 Kč

4+1 ošetření: 18 000 Kč

Krk

1 ošetření: 2 000 Kč

4+1 ošetření: 8 000 Kč

Podbradek

1 ošetření: 2 000 Kč

4+1 ošetření: 8 000 Kč

Dekolt

1 ošetření: 2 500 Kč

4+1 ošetření: 10 000 Kč

Čelo a oční okolí

1 ošetření: 2 500 Kč

4+1 ošetření: 10 000 Kč

Okolí rtů, rty (refresh)

1 ošetření: 1 500 Kč

4+1 ošetření: 6 000 Kč

Obličej, krk, dekolt

1 ošetření: 6 000 Kč

4+1 ošetření: 24 000 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022