Seite wählen

IncoChair

ŠETRNÁ A DISKRÉTNÍ POMOC S INKONTINENCÍ

Inkontinence – nechtěný únik moči – je problém, o kterém se často nemluví. Přitom jím trpí v České republice více než dva miliony žen i mužů. Vedle tradiční fyzioterapie, anebo i jako její doplněk, nabízíme nyní inovativní řešení inkontinence metodou magnetoterapie, které neinvazivně, bezbolestně a bez operace řeší únik moči, a navíc přinese díky současnému zpevnění svalů pánevního dna novou kvalitu i do Vašeho intimního života.

Indikace
  • močová inkontinence
  • stresová inkontinence
  • oslabení pánevního dna
Kontraindikace
  • těhotenství
  • přítomnosti kardiostimulátoru
  • kovové implantáty v místě ošetření
Anestezie
Není potřeba, ošetření je bezbolestné a probíhá ambulantně.

IncoChair – diskrétní a šetrná pomoc s inkontinencí

Co je to močová a stresová inkontinence

Inkontinence znamená nechtěný únik moči. Močová inkontinence je samovolný neovladatelný únik moči. Stresová inkontinence je samovolný únik moči, který se objevuje v důsledku momentálního zvýšeného tlaku v břišní dutině, v takovém případě je častý únik moči při kašli, smíchu, kýchání, skákání nebo zvedání těžkých břemen. Únikem moči trpí častěji ženy (inkontinence po porodu), ale postihuje v České republice i každého čtvrtého muže nad 40 let.

Inkontinence – problém, o kterém se nemluví

Situace se za poslední roky výrazně zlepšila a téma inkontinence již není v Česku a Slovensku tabu. Stále se ale více než polovina osob s únikem moči nesvěří ani svému partnerovi. Řada lidí, u kterých se únik moči objeví, nechce o potížích hovořit ani s lékařem, většinou kvůli studu a obavám z neznámého vyšetření. Některým ženám a mužům způsobuje inkontinence psychickou újmu.
U žen se inkontinenční onemocnění objevují mnohem častěji a jsou důsledkem několika známých faktorů – kromě genetického vlivu je to u žen těhotenství, porod a menopauza, kdy dochází k povolení podpůrného aparátu pánevních orgánů a ochabování pánevních tkání. Léčba inkontinence je vždy během na dlouhou trať.


Svalstvo pánevního dna

  Povolené pánevní svaly

 

Stále mnoho žen si myslí, že problém se samovolným únikem moči a odstranění inkontinence lze řešit pouze operativně v celkové anestezii s dlouhým rekonvalescenčním procesem, který je spojený s bolestmi a omezeními. Tak tomu již dnes ale není – na klinice Elizabeth Beauty Concept se zlepšení stavu inkontinence realizuje pomocí přístroje IncoChair. Pomocí IncoChair lze mnohdy řešit inkontinenci diskrétně, bez operace a bezbolestně.

Jak funguje IncoChair při řešení inkontinence

IncoChair je nová revoluční inovativní metoda, která pomáhá s problémy s únikem moči rychle, ambulantně a bez operace. Křesílko IncoChair působí na bázi magnetoterapie. Pomocí vysokovýkonné fokusované elektromagnetické IamT® technologie stimulujeme hluboké svaly pánevního dna, při čemž dochází k obnovení neuromuskulární kontroly.

Máme inovativní řešení inkontinence pro muže i ženy:


Obr.: terapie inkontinence probíhá metodou magnetoterapie na křesílku IncoChair

IncoChair za Vás za 30 minut vygeneruje tisíce svalových kontrakcí. Superelektrické impulsy generované elektromagnetickým polem s fokusem přímo na sval vyvolají nucené svalové kontrakce. Je to automatická reakce, která se rovná intenzivnímu silovému cvičení. Změny pocítíte po první terapii.

 

30 minut terapie = 22 000 leh-sedů

Jak terapie posílení pánevního dna probíhá?

Pacient při terapii sedí na křesle IncoChair v běžném oblečení, celé ošetření je bezbolestné a neinvazivní.
Způsob sezení během terapie inkontinence je pro zlepšení stavu pánevního svalstva u pacientů extrémně důležitý. Přesné zacílení elektromagnetické energie a hloubka jejího průniku je klíčová:

 

Špatný sed při léčbě inkontinence Incochair
Špatný sed při terapii IncoChair
Správný sed při léčbě inkontinence Incochair
Správný sed při terapii IncoChair

 

Pro koho je pomoc s inkontinencí pomocí IncoChair vhodná?

IncoChair je skvělou volbou pro zlepšení potíží spojených s inkontinencí u mužů i žen. IncoChair je určen pro ženy trpící stresovou inkontinencí po porodech či menopauze, ale i pro muže, kteří hledají řešení problému s únikem moči nebo chtějí pracovat na jeho prevenci. Zpevnění svalů pánevního dna zároveň pomáhá zkvalitnit intimní život.

Kontraindikace

Zákrok není vhodný pro:

  • těhotné ženy
  • osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místě ošetření

Chcete zatočit s únikem moči? Domluvte si termín a poseďte u nás na křesílku. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Recenze zákazníků

Keine Ergebnisse gefunden

Die angefragte Seite konnte nicht gefunden werden. Verfeinern Sie Ihre Suche oder verwenden Sie die Navigation oben, um den Beitrag zu finden.

Cena IncoChair

Posílení svalů pánevního dna a řešení inkontinence

Novinka sleva 40%

Balíčky
BalíčekCena
Pánevní dno + pevné břicho15 000 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022