Seite wählen

Laserové odstranění pigmentací

Nežádoucí pigmentace je častým problémem, který se objevuje ve specifických situacích. Mezi nejčastější příčíny patří chronické vystavování sluníčku, slunění v soláriu, hormonální změny (těhotenství, porod, hormonální léčba), ale i nasazení některých léčiv. Vyskytují se nejčastěji na obličeji, na rukou, v dekoltu, ale mohou být kdekoliv na těle. Podle příčiny, hloubky uložení a doby vzniku pigmentace, jež určí odborník, jsme schopni Vám na míru ušít léčbu na odstranění pigmentace.

Indikace
  • Stařecké skvrny
  • Melasma/chloasma
  • Pihy
  • Pozánětlivé hyperpigmentace
  • Hyperpigmentace jiného původu
Oblasti aplikace

Obličej

  • kolem nosu
  • krk
  • dekolt
  • ruce
  • jakákoliv jiná partie těla
Anestezie

Zákrok obvykle nevyžaduje anestezii, pokud je nutná, užívá se místní anestezie – 30 až 40 minut před samotnou aplikací se daná oblast znecitliví speciálním krémem.

O zákroku

Jedno z elegantních řešení odstranění pigmentace je pomocí IPL. Tato metoda je oblíbená zejména pro svoji bezbolestnost a dobré výsledky. Na naší klinice je používán přístroj EXILITE III firmy BTL, který je díky svým technickým parametrům jeden z nejvýkonnějších IPL. Princip je ten, že intenzivní působení energie z přístroje v pokožce přemění světelný paprsek na teplo, které se váže pouze na melanin (barvivo kůže). Tato tepelná reakce pak vyvolá rozpad pigmentové skvrny, se kterou je pak Vaše tělo si schopno poradit a zbavit se jí.

Jak ošetření probíhá?

Po důkladné konzultaci je pleť očištěna a stanoví se kožní fototyp. Poté je přístroj nastaven na konkrétní rozsah a intenzitu ošetření a následně přejíždí terapeut hlavicí po dané oblasti. Předtím se standardně dělá testovací ošetření na malé ploše na předloktí a podle toho je stanovena právě intenzita. Pokud je zvolená intenzita v pořádku, pokračuje se s ošetřením. Kůže je celou dobu chráněna speciálním gelem a oči pak speciálními brýlemi, aby nedošlo k poškození. Pacient pociťuje drobné štípání, které není bolestivé.

Zpravidla jsou nutné 2-4 ošetření každé 4 týdny.

Recenze zákazníků

Keine Ergebnisse gefunden

Die angefragte Seite konnte nicht gefunden werden. Verfeinern Sie Ihre Suche oder verwenden Sie die Navigation oben, um den Beitrag zu finden.

Cena odstranění pigmentace

Odstranění pigmentací laserem

Akční ceny

Oblast1 ošetřeníBalíček 3 ošetřeníBalíček 6 ošetření
Malá oblast1 990 Kč5 300 Kč10 099 Kč
Velká oblast: obličej / krk / dekolt / ruce2 900 Kč8 400 Kč14 790 Kč

 

Nově jsme pro Vás vytvořili výhodné balíčky na odstranění nežádoucích pigmentací a skvrn, které kombinují unikátní techniky a zajistí tak viditelné výsledky. Objednejte se na konzultaci a nechte si poradit, který balíček je pro Vás nejvhodnější.

BalíčekObsahCena
Malý balíček3x VBianco
1x laser
1x peeling
+ dárek maska na pigmentace
10 000 Kč
Střední balíček4x VBianco
3x laser
1x peeling
+ dárek maska na pigmentace
16 000 Kč
Velký balíček5x VBianco
4x laser
1x frakční laser
+ dárek maska na pigmentace
19 000 Kč

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022