Seite wählen

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE

ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

ZPEVNĚNÍ POKOŽKY

Pomocí kombinované metody radiofrekvence a ultrazvuku certifikovaným přístrojem. Lipolýza. Hubnutí bez operace. Neinvazivní bezbolestná liposukce. 3 efekty v 1.

Vylepšete svou postavu do léta, zbavte se nepoddajných tukových polštářků a zároveň získejte hladkou a vypnutou pokožku bez dolíčků.

 

Bříško, stehna, boky, dvojí brada – co trápí vás?

Proč neinvazivní liposukce

Z

Je to efektivní

Efektivní a trvalé odstranění tukových polštářků
Z

Trojí účinek

  • odbourání tuku
  • odstranění celulitidy
  • zpevnění kůže a zvýšení její elasticity
Z

Bez operace

  • bez rizika
  • komfortní ošetření
  • bez bolesti
  • okamžitý návrat do běžného života

Cena liposukce

Další výhodné balíčky

5 ošetření s neuvěřitelnou sezónní slevou 33%

Při zakoupení balíčku dostanete zdarma přístrojové měření těla bodystat v hodnotě 500 Kč.

Břicho celé

1 ošetření: 4 500 Kč

5 ošetření: 14 990 Kč

Záda – madla lásky

1 ošetření: 4 500 Kč

5 ošetření: 14 990 Kč

Kolena

1 ošetření: 4 500 Kč

5 ošetření: 14 990 Kč

Vnitřní stehna

1 ošetření: 4 500 Kč

5 ošetření: 14 990 Kč

Vnější stehna

1 ošetření: 4 500 Kč

5 ošetření: 14 990 Kč

Stehna a kolena

1 ošetření: 6 500 Kč

5 ošetření: 19 900 Kč

Podbradek

1 ošetření: 2 000 Kč

5 ošetření: 8 000 Kč

Štíhlé paže

5X LIPOSUKCE

15 990 Kč

Zkušenosti pacientů s neinvazivní liposukcí

v Elizabeth Beauty Concept?

„Exilis přístrojovou liposukci mi doporučila moje kamarádka. Jsem poměrně štíhlé postavy, ale v poměru k ní mě trápilo usazování tuku na pažích, který nešel shodit ani sportem. Už po třetí návštěvě jsem viděla výsledky a kromě úbytku centimetrů přístroj krásně vyhladil a zjemnil danou partii. „
Alena H.

„Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách se boky zmenšily o 2 cm a po třetí proceduře o další 2 cm. Celulitida po 4 ošetření vymizela. S výsledkem jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.“
Olga M.

„Jsem nadšená z výsledku po ošetření přístrojovou liposukcí! Kůže na stehnech se mi zpevnila a hlavně jsem přišla o nechtěné tukové polštáře. Koupila jsem si balíček na nohy i s lymfodrenážemi a ty byly velmi příjemné. Moc děkuji.“
Martina K.

Před a po fotografie neinvazivní liposukce

Proč liposukce neinvazivně?

Kombinace radiofrekvence, která ničí tukové buňky a současně zpevňuje kůži spolu s ultrazvukem, který prohloubí a posílí předchozí účinky, umožňuje efektivní a hlavně trvalé odstranění tukových polštářů. Můžeme tak ošetřit a trvale vás zbavit poporodního bříška s povislou kůží, madel lásky, větších boků, přebytků tuku v oblasti vnějších a vnitřních stehen, ale třeba i dvojí brady. V ošetřené oblasti dojde kromě redukce tuku i k vypnutí kůže. Velkým bonusem této lipolýzy je také odstranění celulitidy, jež trápí 90% žen. Pomocí neinvazivní liposukce tak můžeme ošetřit bezbolestně celé tělo, zatímco pacient komfortně leží na lehátku.

Náš certifikovaý přístroj od firmy BTL je mezinárodně uznávané a špičkové zařízení, které kombinuje radiofrekvenci s ultrazvukem, a tím řeší problematické partie těla a zároveň zpevňuje pokožku. Získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu The Aesthetic Show v Las Vegas právě pro své skvělé výsledky a kombinovanou neinvazivní technologii.

Jak ošetření probíhá

Průběh lipolýzy je pro pacienta komfortní a po celou dobu pociťuje teplo.

Zatímco terapeutka vede hlavici po kůži, proniká současně radiofrekvenční vlna s ultrazvukovou do kůže, což je právě pociťováno jako intenzivní teplo.

Ošetření trvá zpravidla 40 minut, je neinvazivní a bezbolestné.

Následně pacient odchází s mírným začervenáním v dané oblasti, které do několika hodin zmizí, a ihned se vrací k běžným činnostem.

Pro maximální efekt lipolýzy doporučujeme 5-6 ošetření po 14 dnech.

Beauty Concept
MUDr. Elizabeth Pavlíčková (Adenubiová)

MUDr. Elizabeth Pavlíčková (Adenubiová), M.D., PhD. je zkušenou specialistkou v oboru estetické medicíny, dermatologie, anti-aging a trichologie.

Díky svému studiu medicíny na UK Karlově i v německém Tübingenu a praxi na známých klinikách v Čechách (Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Brandeis clinic), ve Velké Británii, Německu a Ghaně získala bohaté zkušenosti, pro které je vyhledávaná pacienty z Čech i ze zahraničí.

Je členkou odborných společností:
• Česká lékařská komora
• Česká dermatologická společnost JEP
• Společnost korektivní a estetické dermatologie
• Česká dermatovenerologická společnost
• Česká akademie dermatovenerologie
• European Academy of Dermatovenerology

a školitelkou několika estetických značek.

ELIZABETH BEAUTY CONCEPT paní doktorky Elizabeth Pavlíčkové (Adenubiové) je soukromá klinika, která se zaměřuje na proces hubnutí, a to nejen odstraněním následků zvýšené hmotnosti a nezdravého způsobu života, ale jako celostní koncept tělesné rovnováhy.
Na klinice pomáháme ženám i mužům dosáhnout jejich ideální postavy. Díky celkové zdravotní analýze umíme odstranit příčiny nerovnováhy, jako jsou vnitřní nemoci (nesprávná funkce štítné žlázy, hormonální nerovnováha, psychické nemoci, cukrovka apod.).
Redukce hmotnosti a získaná ideální postava mohou pak být udržitelné a trvalé.

V portfoliu služeb kliniky ELIZABETH BEAUTY CONCEPT najdete ošetření, která jsou prováděna moderními lékařskými přístroji zajišťující maximální efekt, jako je právě např. uvedený radiofrekvenční přístroj mezinárodní firmy BTL. K tomu si pomáháme aktivními látkami, jež zapracujeme do pokožky pro posílení efektu. Všechna ošetření jsou neinvazivní, což zaručuje nejvyšší možnou přirozenost a snášenlivost pro každého.

Hubnutí nemusí být pouze o odříkání. Pomocí přístrojového ošetření, s naší laskavou péčí, si ho užijete.

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022