Seite wählen

LASEROVÁ EPILACE

TRVALÉ ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ

Stále dokola se snažíte udržet si hladkou pokožku bez
chloupků pomocí domácí epilace nebo depilace?
Trávíte tím hodně času a dlouhodobý efekt se
nedostavuje?
Vyřešte ochlupení v obličeji, podpaží, v intimních
partiích i jinde na těle jednou provždy.

LÝTKA, PODPAŽÍ, HORNÍ RET, BRADA, BIKINI LINE, TŘÍSLA A INTIMNÍ MÍSTA
Co trápí vás?

Proč IPL laserová epilace v Beauty Concept

Z

ŠPIČKOVÝ PŘÍSTROJ

Certifikovaný moderní přístroj firmy BTL založený na progresivní IPL technologii, který navíc díky účinkům LED světelné terapie poskytuje jedinečnou podporu regenerace pokožky.

Z

Trvalý efekt

  • Zbaví vás nežádoucího ochlupení trvale
  • Vyhlazuje pokožku
Z

Diskrétně

  • Individuální, citlivý a diskrétní přístup ke každému klientovi

Laserová epilace cena

Nohy
Oblast1 ošetření1 ošetření v balíčku 6
Lýtka2 500 Kč2 000 Kč
Stehna2 500 Kč2 000 Kč
Lýtka + stehna5 000 Kč4 000 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Obličej
Oblast1 ošetření1 ošetření v balíčku 6
Obličej1 500 Kč1 200 Kč
Horní ret   500 Kč   400 Kč
Brada a ret1 300 Kč1 040 Kč
Mezi obočím   500 Kč   400 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Paže a tělo
Oblast1 ošetření1 ošetření v balíčku 6
Podpaží1 500 Kč1 200 Kč
Předloktí1 500 Kč1 200 Kč
Paže1 500 Kč1 200 Kč
Předloktí + paže3 000 Kč2 400 Kč
Břicho3 000 Kč2 400 Kč
Hrudník3 000 Kč2 400 Kč
Břicho + hrudník6 000 Kč4 800 Kč
Ramena2 000 Kč1 600 Kč
Záda6 000 Kč4 800 Kč
Polovina zad3 000 Kč2 400 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Intim
Oblast1 ošetření1 ošetření v balíčku 6
Intim + třísla2 700 Kč2 160 Kč
Třísla1 700 Kč1 360 Kč

Při zakoupení balíčku 6 ošetření sleva 20%

Zkušenosti klientů s epilací v

Elizabeth Beauty Concept?

„Chtěla bych pochválit práci a osobní přístup MUDr. Elizabeth Pavlíčkové  na klinice Elizabeth Beauty Concept, kde jsem si nechala laserem odstranit chloupky na obličeji. S výsledkem jsem opravdu velmi spokojena, po několika návštěvách došlo k výrazné redukci růstu na bradě. Děkuji“

Marcela N.

„Docházím k paní doktorce kvůli epilaci zad, která mám hustě porostlá a vadí mi to při sportu a nošení košil. Musím pochválit excelentní přístup na klinice jak sestřiček, tak samotné paní doktorky. Po 3. sezení mi chlupy pomalu mizí a určitě budu chodit dále.“
Karel P.

Laserové odstranění chloupků – výsledky

Proč laserová epilace

Na naší klinice používáme nejmodernější epilaci intenzivním pulzním světlem. Laserové odstranění chloupků probíhá špičkovým přístrojem firmy BTL, který dosahuje té nejvyšší kvality.

Tato metoda je velice šetrná a můžeme tak ošetřit jakoukoliv partii těla. U žen to nejčastěji bývá horní ret, podpaží, třísla či nohy. U mužů dominují záda a ramena.

Klientky se často ptají, jaký je rozdíl mezi tzv. bikini line a intim. V prvním případě se ošetří oblast všech chloupků, které by mohly koukat ven z plavek. V druhém případě se ošetří celá intimní partie dle požadavků klientky. Náš personál je diskrétní.

Jak odstranění chloupků laserem probíhá

Ošetření je pro pacienta komfortní a téměř bezbolestné. Probíhá v leže. Klient má oči chráněné speciálními brýlemi.

Po očištění epilovaných partií se spustí IPL epilace na jednotlivé oblasti. Pulsy mohou být vnímány někdy jako lehké štípnutí, což je známka efektivního zasáhnutí chloupku. Následně je světelný pulz absorbován barvivem v chloupku – melaninem, případně krevním barvivem hemoglobinem v kořenu chloupku. Vlivem této reakce chloupek vypadne a už nenaroste.

Epilace trvá v závislosti na velikosti ošetřované oblasti 5 až 60 minut. Po ošetření se nedoporučuje sauna nebo plavání a vystavování se sluníčku.

Doporučuje se 6 až 10 ošetření po 4 až 5 týdnech. Laserová epilace je na rozdíl od jiných technik, jako je epilace voskem nebo cukrovou pastou, trvalá, protože při ní dochází k odstranění chloupku i s kořínkem. Pokud mezi ošetřeními chloupky dorostou, jsou většinou světlé a velmi jemné.

Co respektovat před a po laserové epilaci

Přibližně 4 týdny před IPL epilací by klient neměl používat epilační krémy ani epilátory. Chloupky se v tomto období pouze holí žiletkou. Je to z toho důvodu, že IPL světlo dokáže zasáhnout chloupek pouze v určité fázi růstu, kdy je nejenom ve folikulu, ale částečně i na povrchu pokožky. Proto je nutné se 2 až 3 dny před samotnou IPL epilací oholit žiletkou, aby chloupky v době epilace byly max. 0,5 mm dlouhé (přejedete rukou a cítíte strniště).

Laserovou epilaci není vhodné provádět v letním období, kdy je kůže vystavovaná slunci. Sluneční paprsky by totiž mohly způsobit nežádoucí pigmentové skvrny. Před a po IPL epilaci je nutné se alespoň 14 dnů vyhnout opalování na slunci nebo v soláriu a dále ještě ca 6 týdnů po ošetření chránit pokožku vysokým UV faktorem 50+.

Beauty Concept
MUDr. Elizabeth Pavlíčková (Adenubiová)

MUDr. Elizabeth Pavlíčková (Adenubiová), M.D., PhD. je zkušenou specialistkou v oboru estetické medicíny, dermatologie, anti-aging a trichologie.

Díky svému studiu medicíny na Univerzitě Karlově i v německém Tübingenu a praxi na známých klinikách v Čechách (Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Brandeis clinic), ve Velké Británii, Německu a Ghaně získala bohaté zkušenosti, pro které je vyhledávaná pacienty z Čech i ze zahraničí.

Je členkou odborných společností:

  • Česká lékařská komora
  • Česká dermatologická společnost JEP
  • Společnost korektivní a estetické dermatologie
  • Česká dermatovenerologická společnost
  • Česká akademie dermatovenerologie
  • European Academy of Dermatovenerology

a školitelkou několika estetických značek.

 

ELIZABETH BEAUTY CONCEPT paní doktorky Elizabeth Pavlíčkové (Adenubiové), je soukromá klinika, která se zaměřuje zejména na dermoestetické zákroky, mezi něž patří i laserová epilace.

V portfoliu služeb kliniky ELIZABETH BEAUTY CONCEPT najdete ošetření, která jsou prováděna moderními lékařskými přístroji zajišťující maximální efekt.

 

Domluvte si termín ošetření

Nový ceník od 10.10.2022