Biorezonance BICOM® optima

Trápí Vás chronické potíže jako jsou alergie, astma, exémy, vyrážky, migrény nebo nemoci vnitřních orgánů? Pomocí biorezonance dovedeme odhalit a vyléčit skutečné příčiny těchto zdravotních problémů, nejen jejich somatické příznaky.  Řešení v oblasti chronických onemocnění a prevence jsou tak trvalá a na rozdíl od klasických medicínských postupů šetrná.

 

Indikace
  • energetická nerovnováha organismu
  • potravinové alergie
  • všeobecné alergeny – pyly, prach, zvířecí srst atd.
  • zjištění nedostatku minerálů a některých stopových prvků v těle
  • zatížení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity
  • zatížení toxiny a těžkými kovy
  • zatížení geopatogenními zónami a elektrosmogem
  • testování vhodnosti a snášenlivosti alopatických léčiv, zubních materiálů či kosmetických přípravků
  • počáteční stádia některých patologických procesů v těle
Oblasti aplikace

Celé tělo

Anestezie

Není vyžadována

Biorezonance BICOM optima

Co je biorezonance Bicom?

Biorezonance je metoda, která kombinuje tradiční čínskou medicínu, německou technologii a kvantovou fyziku. Přístroj Bicom funguje jako jedinečný diagnostický i terapeutický nástroj pro různé chronické nemoci, které současná medicína umí léčit, ale ne vyléčit. Patří sem např. alergie, chronická únava a bolesti, migrény, problémy se spánkem atd. Bicom se využívá při frekvenční analýze, aby mohl eliminovat zátěž : alergiemi, plísněmi, parazity, viry, bakteriemi, rovněž umí pomoci např. se závislostí na nikotinu a na sladkém. Organismus se dostává do rovnováhy tím, že Bicom navodí jeho samoléčebnou schopnost. Metoda Bicom tak dokáže pomoci se skutečnými příčinami chronických onemocnění a odstranit tak příčinu, která může být na fyzické nebo psychické úrovni.

Externí vlivy prostředí na člověka - smog, elektrosmog, stres, prach, konzervanty, amalgam, viry, alergeny, chemikálie

Co je podstatou metody Bicom?

Každá buňka v našem těle vytváří jedinečné elektromagnetické vlnění, které se dá měřit a ovlivnit. V našem těle se podobně objevuje vlnění i cizích prvků, jako jsou bakterie, viry, plísně, paraziti ale i těžké kovy. Biorezonanční přístroj dokáže tyto nesprávné elektromagnetické vibrace zachytit, porovnat, následně obrátit a vrátit zpět zesílené vlnění, které tělo přijme už jako léčebné. Tím přístroj pomáhá tělu se samoléčebnými schopnostmi, dokáže ovlivňovat některé procesy v těle bez použití léků, znovunastolí správnou komunikaci mezi buňkami a může odstranit některé blokády, zátěže či toxiny z těla.

Jak sezení při biorezonanci Bicom probíhá?

Celý proces je zcela neinvazivní a bezbolestný. Terapeut přístrojem snímá pomocí elektrod biofrekvence z Vašeho těla, kterou jsou následně vyhodnocovány. Současně s Vámi probere zdravotní stav a aktuální potíže. Po úvodním skenování celého organismu lze pak testovat jednotlivými speciálními ampulemi a následně zaměřit léčbu, resp. odstranit příčinu.

Při následných terapeutických sezeních se provádí přetestování již zjištěných problémů a léčbu je pak možno individuálně přizpůsobit aktuálnímu stavu pacienta. Pro zvýšení účinků terapie mohou být informace „nahrávány“ do čipů, které může klient používat i mezi jednotlivými sezeními a tím se prodlužuje účinek.

Kolik sezení je potřeba?

Léčebný plán a frekvence návštěv jsou vždy nastaveny individuálně dle charakteru obtíží, ale také v závislosti na časových a finančních možnostech klienta.

Pro koho je biorezonance Bicom vhodná?

Metodu může podstoupit muž, žena i dítě jakéhokoliv věku. Děti jsou testovány s maminkami. Bicom nelze použít pouze u těhotných a osob s kardiostimulátorem.

Recenze zákazníků

Olga M.

Měla jsem problémy s tukovými polštářky na bocích, tzv. madly lásky a také celulitidou na stehnech. Kamarádka mi doporučila přístroj Exilis. Již po 2 procedurách Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Robert S.

Dnes jsem byl poprvé na liposukci břicha. Zatím výsledky samozřejmě nevidím, ale pevně věřím, že s tak dobrým odborníkem, jako je paní Biniová Petra, se dostanu k hodně dobrému výsledku. Jíž z prvního setkání je vidět, že všemu dokonale rozumí a má profesionální přístup. Vřele doporučují !

Zdroj: Osobní doporučení

Martina K.

V poslednim mesici jsem absolvovala laserove osetreni u MUDr. Elizabeth Pavlickove. Musim rict, ze jsem se tesila, prestoze se rika: ,,netes se, spatne to dopadne, Číst dál

Zdroj: Osobní doporučení

Ceny biorezonance Bicom

Vstupní analýza přístrojem Bicom

2 000 Kč

Kombinace analýzy přístrojem, který poskytuje informace o energetickém stavu organismu, dále hodnotí stupeň zátěže a určí jejich možné příčiny, testování vyhodnocení vlivu zátěží, stresu a životního stylu, návrh terapeutického plánu (celkem 2 hodiny).

Jednotlivé terapie

Jednotlivé terapie
TerapieCenaInfo
Terapie Bicom990 Kč60 min
Anti-nikotinová biorezonanční terapie1 300 KčZákladní anti-nikotinová terapie doplněná o základní antistresový program včetně 1 čipu (50 až 60 minut)
Testování alergií na potraviny500 Kč / 250 Kč30 minut / 15 minut
Testování potravinových doplňků500 Kč / 250 Kč30 minut / 15 minut
Testování léků500 Kč / 250 Kč30 minut / 15 minut
Biorezonanční terapie před očkováním500 Kč30 až 45 minut
Biorezonanční terapie po očkování500 Kč30 až 45 minut
Nosič100 KčBicom ČIP s nahranou terapií pro prodloužení účinku

 

Balíčky / jednorázové terapie

Anti-stres/Harmonizace 

1 sezení / 1 hod: 990 Kč

Doporučeno: 1x měsíčně

Aplikují se frekvence na vyrovnání a harmonizaci energetického systému. Díky nízkofrekvenčním programům se zasahuje pozitivně do úrovně psychiky a dochází ke zklidnění.

Energetický doping

1 sezení / 1 hod: 990 Kč

Doporučeno: 1x měsíčně

Aplikují se frekvence na harmonizaci a povzbuzení vitality a lepší okysličení organismu.

Alergie 

1 sezení / 1 hod: 990 Kč

Doporučeno: 3x ca po týdnu

Akutní ošetření, např. v sezóně

Děti do 15-ti let

1 sezení / 1 hod: 800 Kč

Harmonizace organismu, podpora funkce vylučovacích orgánů, desenzibilizace organizmu vůči základním alergenům, a i konkrétním vzorkům přímo z klientova okolí. 

Podpora hubnutí biorezonancí

1 hodina: 990 Kč

5x  až 10x ca po týdnu

1 sezení = 30 až 60 minut

Domluvte si termín ošetření

Nejste si jisti, zda se objednat na ošetření v Elizabeth Beauty Concept?

Využijte slevu 10 % na první návštěvu.

Kód: prvni10
Získat slevu 

Nový ceník od 10.10.2022